Cultureel Centrum Baarle  ¦  Baarle-Hertog-Nassau  ¦  e-mail: info@ccbaarle.org  ¦  telefoon: +31 13 507 82 33 / +32 14 699 326

Personeel en bestuur

Huishoudelijke dienst

  • Mariette Van Sas
  • Rianne  Gatzen
  • Wiske Tombeur
  • Natasja Ulsamer

De huishoudelijke dienst is bereikbaar via e-mail info@ccbaarle.org

Beheer

  • Paul Van Haeren - paul.van.haeren@ccbaarle.org
  • Frans van Rooy - frans.van.rooy@ccbaarle.org
  • Lidy van Beek - Laurijssen - lidy.laurijssen@ccbaarle.org
  • Huub Smid - huub.smid@ccbaarle.org

Administratie

  • May Keustermans - may.keustermans@ccbaarle.org

Cursussen en lezingen

  • Paul Van Haeren - paul.van.haeren@ccbaarle.org         

Directie

  • Wim Vervoort - wim.vervoort@ccbaarle.org

Bestuur

  • Jan van Strijp - voorzitter
  • Michiel Goos - secretaris
  • Stefan Grummels - penningmeester
  • André Fransen - personeelsverantwoordelijke
  • Fenneke van den Heuvel - bestuurder
  • Marcel Thomassen - bestuurder
  • Ruud van Gool - bestuurder
  • Mark Bruurs - adviserend bestuurder Baarle-Hertog

Contact

  info@ccbaarle.org
  +31 13 507 82 33
  +32 14 699 326
 Pastoor de Katerstraat 5-7
 2387 - BE  Baarle-Hertog
 5111 CM - NL Baarle-Nassau

Over ons

Cultureel Centrum Baarle is dé ontmoetingsplaats voor talrijke culturele en maatschappelijke organisaties. Een aantal Baarlese verenigingen en instanties hebben er hun 'thuis'.